[РЕМОНТ] TRACO ELECTRIC PSU, DIN RAIL, 600W, 24V | POWER SUPPLY OUTPUT TYPE:FIXED | INPUT VOLTAGE VAC:93V TO 132V, 187V TO 264V | NO. OF OUTPUTS:1 | OUTPUT VOLTAGE NOM.:24V | OUTP, TIS-600-124
Обновлено: 13 мая 2026 г. 15:43
image