[РЕМОНТ] TDK SWITCH MODE POWER SUPPLY | OUTPUT TYPE:FIXED | NO. OF OUTPUTS:1 | OUTPUT VOLTAGE:24VDC | OUTPUT CURRENT:20A | POWER RATING:480W | SUPPLY VOLTAGE:264VAC | POW, DHP480-24-1
Обновлено: 13 мая 2026 г. 15:43
image