[РЕМОНТ] SCHNEIDER AUTOMATION INC UPS, 120V, 500W | CAPACITY (VA / W):750VA / 500W | NO. OF OUTLETS:6 | INPUT VOLTAGE VAC:75V TO 154V | OUTPUT VOLTAGE:120VAC | BACKUP TIME -FULL LOAD:6MIN | , SUA750US
Обновлено: 13 мая 2026 г. 15:43
image