[РЕМОНТ] SCHNEIDER AUTOMATION INC UNINTERRUPTIBLE POWER SUPPLY (UPS) | OUTPUT TYPE:FIXED | NO. OF OUTPUTS:1 | OUTPUT VOLTAGE:120V | OUTPUT CURRENT:1400A | POWER RATING:1050W | SUPPLY VOLTAGE, SU1400RMXLB3U
Обновлено: 13 мая 2026 г. 15:43
image