[РЕМОНТ] LAMBDA POWER SUPPLY, BENCH, 36V, 864W | POWER SUPPLY OUTPUT TYPE:ADJUSTABLE | NO. OF OUTPUTS:1 | OUTPUT VOLTAGE:36V DC | OUTPUT CURRENT:24A | POWER RATING:864W | I, ZUP36-24/U
Обновлено: 13 мая 2026 г. 15:43
image