[РЕМОНТ] LAMBDA AC-DC CONV, OPEN FRAME, 1 O/P, 1.056KW, 44A, 24V | POWER SUPPLY OUTPUT TYPE:ADJUSTABLE, FIXED | INPUT VOLTAGE VAC:85V TO 265V | NO. OF OUTPUTS:1 | OUTPUT, HWS1000-24
Обновлено: 13 мая 2026 г. 15:43
image