[РЕМОНТ] LAMBDA AC-DC CONV, ENCLOSED, 1 O/P, 1.536KW, 32A, 48V | POWER SUPPLY OUTPUT TYPE:ADJUSTABLE, FIXED | INPUT VOLTAGE VAC:85V TO 265V | NO. OF OUTPUTS:1 | OUTPUT VO, HWS1500-48
Обновлено: 13 мая 2026 г. 15:43
image