[РЕМОНТ] AMERICAN POWER CONVERSION UPS, SMART-UPS, 120V, 750VA / 500W | CAPACITY (VA / W):750VA / 500W | NO. OF OUTLETS:6 | INPUT VOLTAGE VAC:75V TO 154V | OUTPUT VOLTAGE:120V AC | LENGTH:40, SMT750RM2U
Обновлено: 13 мая 2026 г. 15:43
image