[РЕМОНТ] AMERICAN POWER CONVERSION UNINTERRUPTIBLE POWER SUPPLY (UPS) | OUTPUT TYPE:FIXED | NO. OF OUTPUTS:1 | OUTPUT VOLTAGE:120V | OUTPUT CURRENT:2000A | POWER RATING:1400W | SUPPLY VOLTAGE, SURTA2000RMXL
Обновлено: 13 мая 2026 г. 15:43
image