[РЕМОНТ] AMERICAN POWER CONVERSION LEAD ACID BATTERY, 48V | BATTERY VOLTAGE:48V | BATTERY TECHNOLOGY:LEAD ACID | EXTERNAL HEIGHT:133MM | EXTERNAL WIDTH:483MM | EXTERNAL DEPTH:660MM | BATTERY, SUA48RMXLBP3U
Обновлено: 13 мая 2026 г. 15:43
image