[РЕМОНТ] ALLEN BRADLEY SWITCH MODE POWER SUPPLY, 960W WITH SPECIAL OUTEST PLUGOUT DIAGNOSTICS SIGNALS, INPUT: THREE PHASE 400.500V AC WIDE RANGE, 450.820V DC, OUTEST PLUGOUT: 24.28V DC 40A, 1606-XL960E-3S
Обновлено: 13 мая 2026 г. 15:43
image