[РЕМОНТ] ALLEN BRADLEY SWITCH MODE POWER SUPPLY, 480W, INPUT: THREE PHASE 400.500V AC WIDE RANGE, 450.820V DC, OUTEST PLUGOUT: 24.28V DC 20A, 1606-XL480E-3W
Обновлено: 13 мая 2026 г. 15:43
image