[РЕМОНТ] ALLEN BRADLEY SWITCH MODE POWER SUPPLY, 240W WITH POWER FACTOR CORRECTION, INPUT: SINGLE PHASE 100.120, 200.240V AC MANUAL SELECT, 240.375V DC, OUTEST PLUGOUT: 48.56V DC 5A, 1606-XL240FP
Обновлено: 13 мая 2026 г. 15:43
image