[РЕМОНТ] ALLEN BRADLEY SWITCH MODE POWER SUPPLY, 240W, N+1 REDUNDANCY, INPUT: SINGLE PHASE 100.120, 200.240V AC MANUAL SELECT, 240.375V DC, OUTEST PLUGOUT: 24V DC, 1606-XL240DR
Обновлено: 13 мая 2026 г. 15:43
image