[РЕМОНТ] ALLEN BRADLEY SOFTSTARTER SMC DIALOG PLUS, 24A, INPUT LINE VOLTAGE 3-PHASE 200.480V 50/60 HZ, CONTROL VOLTAGE 100.240V AC, SMART MOTOR BRAKING OPTION, 150-B24NBDD
Обновлено: 13 мая 2026 г. 15:43
image